محسن
محسن

 • تاریخ عضویت: 1397/03/06
 • آخرین زمان حضور : ‫۴ روز قبل، سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷، ساعت ۱۴:۵۷
 • بازدید از پروفایل : 0

گزارش خطا

علت گزارش برای را بنویسید


خط کشی پارکینگ

گزارش

آموزش خط کشی پارکینگ

آموزش-خط-کشی-پارکینگ

آموزش خط کشی پارکینگ

بدون شک خط کشی پارکینک یکی از کارهایی است که می تواند برای شما آرامش زیادی را به وجود بیاورد در این قسمت قصد داریم تا توضیحاتی در مورد خط کشی پارکینگ برای شما قرار دهیم که اگر نیاز شد خود بتوانید این کار را انجام دهید. با این کار شما می توانید هم از پارک بد همسایه ها جلوگیری کنید و هم به زیباتر شدن پارکینگ خود کمک کنید.

 

مرحله اول : پاکسازی محل خط کشی پارکینگ

قبل از هر کاری شما باید محل های خط کشی را مشخص کنید استاندارد اصلی برای این کار به این صورت است که برای هر ماشین باید 3 متر عرض و 5 متر طول در نظر بگیرید اما چون تمامی خانه های ساخته شده در ایران و مخصوصا تهران از این فضا برای هر ماشین بهره مند نیستند باید فضای کمتری را برای ماشین ها در نظر بگیرید. به عنوان مثال می توانید کل پارکینگ را با متر اندازه گیری کنید و این اندازه را به تعداد ماشین هایی که قرار است در پارکینگ پارک کنند تقسیم کنید. اگر اندازه بدست آمده برای هر ماشین کمتر از 2.5 متر شد برای باز کردن درب ماشین به مشکل می خورید و به سختی باید از ماشین پیاده شوید. یک روش برای حل این مشکل این است که با صاحب ماشین کناری هماهنگ کنید که هر دو ماشین به یک سمت پارک نشوند یعنی یکی به صورت دنده عقب پارک کند و دیگری از جلو.

بعد از مشخص شدن مکان هایی که قرار است آن مکان را رنگ کنید باید به صورت کامل آن مکان های مشخص شده را تمیز کنید یک جارو بردارید و کامل مکان های مشخص را تمیز کنید. بعد از این کار با استفاده از یک فرچه دسشویی و آب و محلول تمیز کننده مکان هایی که قرار است رنگ آمیزی کنید را کاملا تمیز کنید چراکه اگر این کار را نکنید بعد از مدتی رنگ پوسیده می شود.

 

مرحله دوم : پرکردن محل خط کشی پارکینگ

مکان هایی که قرار است خط کشی پارکینگ کنید با دقت و حوصله زیاد بررسی کنید و اگر شکاف یا سوراخی بر روی بتن می بینید را باید پرکنید. یک ماله بنایی را با سیمان پر کنید ابتدا سیمان را با آب مخلوط کنید و ماله را با سیمان پر کنید و در مکان هایی که شکاف و یا سوراخ وجود دارد سیمان را بریزید و با ماله کاملا آن را صاف و یکدست کنید.

اطلاعات بیشتر در : خط کشی پارکینگ

محسن

پنجره کشویی

گزارش

پنجره کشويی تک ريل upvc

 • پنجره کشويی تک ريل upvc
 • پنجره کشويی تک ريل upvc
 •  با استفاده از پروفیل ویستا بست در تولید پنجره upvc
 •  ضمانت بهترین خدمات پس از فروش
 •  بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
 •  15 سال گارانتی تمامی پروفیل ها
 •  10 سال گارانتی یراق آلات دو حالته
 •  5 سال گارانتی یراق آلات تک حالته
 •  5 سال گارانتی شیشه
 •  5 سال خدمات پس از فروش رایگان

برای استعلام قیمت پنجره کشويی تک ريل upvc لطفا با نوین خانه تماس بگیرید.


 

توضیحات پنجره کشويی تک ريل upvc


 

 

پنجره کشويی تک ريل upvc (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) در مکان هایی که نیازی به جابجایی اثاثیه و پرده برای بازکردن بازشو نمی باشد ولی این نکته را باید یادآور شد که این نوع بازشو حدود 20% عایق کمتری نسبت به پنجره های لولایی محسوب می شود. با این اوصاف این نوع پنجره ها برای مناطقی که دارای آب و هوای معتدل هستند مناسب می باشد که بتوان از تهویه طبیعی به راحتی استفاده نمود.
در مناطق پر سر و صدا و پر گرد و غبار استفاده از این سیستم توصیه نمی شود.

 

اطلاعات بیشتر در : پنجره کشویی تک ریل

محسن

تعویض پنجره

گزارش

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره (5 سال خدمات پس از فروش رایگان –  تعویض 1 الی 2 روزه – نظافت کامل) توسط تیم فنی ما با سابقه 15 ساله در زمینه پنجره upvc به صورت کاملا با کیفیت صورت می پذیرد.

 

 

 

صفحات مرتبط : گارانتی و ضمانت پنجره دوجداره ،   پنجره آکاردئونی upvc ،   پنجره کشویی دو ریل

تعویض پنجره های دوجداره

در بعضی از مواقع به دلیل مناسب نبودن پروفیل و یا مواد سازنده استفاده شده در پروفیل ها پنجره های دوجداره بدرستی کار خود را انجام نمی دهند و یا به دلیل مهر موم نشدن درست گاز داخل دوجداره شیشه از بین می رود و یا حتی بعضی از تولید کنندگان برای پایین آوردن هزینه ساخت و بالا بردن سود خود از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند و یا از استفاده از بعضی مواد اساسی صرف نظر می کنند همه این موارد باعث می شود که شما بعد مدت کوتاهی که از نصب پنجره های دوجداره می گذرد با مشکلات اساسی مواجه شوید. که این موضوع باعث تعویض پنجره های دوجداره شما می شود. اما چه مشکلاتی ممکن است برای پنجره های شما رخ دهد؟ در زیر به چند مورد اشاره می کنیم.

مواردی که باید به آن دقت کنید عبارتند از وجود نشت در پنجره ها، چک کردن تراکم مابین شیشه های پنجره، وجود سوراخ، ترک و یا شکستگی در شیشه و یا پنجره و از بین رفتن عایق حرارتی پنجره برای خانه شما

 

اطلاعات بیشتر در : تعویض پنجره های قدیمی

محسن
ثبت نام ورود