‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍گروه برنامه نویسان در سال 1396 شبکه اجتماعی topdev را برای مهندسان ایرانی راه اندازی نموده است . ما تیمی جوان , فعال  و سرشار از انرژی این پلتفرم را با اهدافی ن‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ظیر ا‍رتباط  هرچه بیشتر با جامعه ی کاری  شما و البته به اشتراک گزاری تجربه هایتان ارئه کرده ایم. 
ما سعی کردیم شبکه اجتماعی را برای جامعه ای طراحی کنیم که بیشتر از همه به انها اهمیت می دهیم . ما دوست داشتیم عشق , علاقه مندی , باور ها و علم هایمان را در یک بستر دوستانه  برای کسانی که درک درستی از افکار علمی ما دارند به کمک هم به اشتراک بگذاریم تا علاوه بر پیشرفت های علمی , ارتباطات هایمان را روز افزون افزایش دهیم . امروزه شبکه های اجتماعی متعددی برای گسترش ارتباطات بین افراد تولید شده اند و بسیاری از این نوع پلتفرم ها عموما بیشتر افراد را با توانایی ها و دانش های متفاوت در خود جای داده اند . ما  اولین شبکه اجتماعی مهندسان در ایران هستیم و امید داریم تا هرچه زود تر بتوانیم این شبکه را با فعالیت شما مهندسین عزیز بزرگ و بزرگتر کنیم , تا با قرار گیری کنار هم قدت هم‌افزایی بیشتری را دارا باشیم .
چرا شبکه اجتماعی مهندسان؟
گروه برنامه نویسان با بیش از یک دهه فعالیت در تولید و ساخت نرم افزار های متعدد و همچنین آموزش بیش از 100 ها نفر در سال . سعی بر این داشته تا با راه اندازی این پروژه که به صورت اکوسیستم فعالیت می کند  ,در دنیایی که ارتباطات بزرگترین سرمایه ما به حساب می آیند این نیاز را با مشارکت مهندسان عزیز ایرانی برطرف نماییم. با ارزوی روزی که مهندسان ایرانی هرچه بیشتر توانایی های خود را در عرصه جهانی مطرح نمایند.