وکیل در گرجستان

وکیل مهاجرت به گرجستان را هوشمندانه انتخاب کنید!

وکیل در گرجستان و مشاوره حقوقی

این روزها و با بالا گرفتن تب مهاجرت به خارج از ایران و خصوصا مهاجرت به گرجستان، انتخاب وکیل مهاجرت باید با دقت بسیار بالاتری صورت گیرد. در این مقاله قصد داریم که نکات مهم برای انتخاب وکیل قانونی را در اختیار شما قرار دهیم.

📷

قوانین گرجستان

یک وکیل مهاجرت با اشراف داشتن به قوانین کشور مبدا و مقصد و همچنین آگاهی از شرایط و توانمندیهای شما، می تواند به عنوان مشاور، شما را در انتخاب بهترین و مقرون بصرفه ترین روش مهاجرت یاری کند. با توجه به اینکه این مسیر، دارای ابعاد  اداری و حقوقی، در مقاطع مختلف می باشد، انتخاب وکیل مهاجرتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.با توجه به تلاش گرجستان برای کسب استاندارهای لازم جهت عضویت دائم در اتحادیه اروپا و پیش به سمت توسعه یافتگی، طبیعتا قوانین اقامت در این کشور سخت تر و پیچیده تر از قبل در حال اجراس خواهد بود.در این شرایط متقاضیان مهاجرت با انتخاب یک وکیل با تجربه مسیر مطمئن تری را پیش رو خواهند داشت.وکلای ایرانی و گرجی مجرب و آگاه به قوانین گرجستان در شرکت وان جورجیا شما عزیزان را در مسیر رسیدن مطمئن تر به هدفتان همراهی میکنند

بیشتر بخوانید: شرایط مهاجرت به گرجستان

دانستن شرایط لازم برای گرفتن اقامت هر کشور بطور خاص، چه موقت و چه دائم، بسیار مهم است. بطوریکه در بررسی پرونده موکلانی که با عدم قبولی مواجه شده اند، گاهی با این موضوع روبرو می شویم که بدون در نظر گرفتن شرایط موکل و شرایط اداره اتباع خارجی و سفارت، مدارکی ارسال شده که یا کافی نبوده و یا منطبق بر استانداردهای موردنظر نبوده اند. لذا انتخاب وکیل مهاجرتی معتبر می تواند از اتلاف هزینه جلوگیری نموده و اطمینان خاطر موکلین را فراهم آورد.

📷

مهاجرت به گرجستان

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت شرکت در گرجستان

وکیل مهاجرتی در صورتی می تواند بهترین مشاوره را ارائه دهد که با تیم باسابقه و با تجربه ای همراه باشد، در این صورت است که با تسلط کامل به قوانین هر دو کشور، با اطمینان و قاطعیت موفقیت پرونده مهاجرتی شما را تضمین کند. چرا که اگر شما را حائز شرایط لازم نبیند، از همان ابتدا و پیش از متقبل شدن هزینه های سنگین، چشم انداز پرونده شما را برای شما تشریح کرده و با آگاهی کامل، موانع و مشکلات پیش رو را صادقانه در اختیارتان قرار می دهد. با انجام مشاوره اولیه می توانید به خوبی و تا مقدار زیادی از نتیجه پرونده خود پیش از بستن قرارداد آگاهی یابید.

📷

بیشتر بخوانید: شرایط اخذ اقامت گرجستان

مهاجرت به گرجستان، مانند هر کشور دیگری فراز و نشیبها و محدودیت های قانونی مختلفی دارد. استناد به تبلیغات و عدم تحقیق در این باره باعث تصمیم گیری اشتباه و یا شکست در مهاجرت میشود. چرا که در بررسی پرونده های مهاجرتی، هر فرد دقیقا با مشخصات و فاکتورهای خاص خود ارزیابی می شود. بنابراین بهتر است با ارائه اطلاعات کامل به وکیل مهاجرتی معتبر، واقع بینانه مسیر پیش رو را انتخاب کنید.

📷

مشاوره حقوقی

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری در گرجستان

علاوه بر انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب، آگاهی شخصی از محیط کشور مقصد از طرف موکل هم بسیار حائز اهمیت می باشد.

وکیل مهاجرتی می تواند شما را در انتخاب بهترین مسیر راهنمایی کرده و درز نهایت تصمیم گیری نهایی با شماست. پیش از بستن قرار داد با حضور در گرجستان و یا هر کشور دیگری که مدنظر شماست می توانید این شناخت را تا حدودی بدست آورید. پیشنهاد می شود حتما پیش از تصمیم گیری، خودتان حداکثر اطلاعات محیطی را نیز بدست آورید و تنها به جمع آوری اطلاعات از طریق اینترنت و نقل قول ها اکتفا نکنید.

📷

خدمات حقوقی

خدمات حقوقی در گرجستان:

• حل و فصل دعاوی حقوقی و همراهی شما در دادگاه                                                                                                                                                        مشاوره حقوقی پیرامون مسایل قانونی• مشاوره اقامت دائم و موقت در گرجستان• تدوین طرح تجاری و ثبت شرکت در گرجستان• خدمات راهنمایی و حمایت ابتدای ورود همچون اجاره آپارتمان, دفتر اداری, گواهینامه رانندگی,..• همراهی متقاضیان تا مرحله اخذ اقامت گرجستان• اخذ پذیرش در دانشگاه های گرجستان• وکالت خرید و فروش و اجاره  “زمین مسکونی و کشاورزی”

📷

مشاوره

وکیل مهاجرت در گرجستان

قبل از هرگونه اقدامی، جهت دریافت مشاوره حقوقی در کشور گرجستان با وکلای وان جورجیا در تماس بوده و سپس اقدام نمایید.

” وکیل پایه یک دادگستری گرجستان مسلط به زبان فارسی و انگلیسی”با توجه به تغییر قوانین، وجود یک وکیل مهاجرتی و یا مشاور حقوقی جهت پیشبرد بهتر مسائل کاملا محسوس است.

مسیر ارتباطی ما در تلگرام، واتس آپ، ایمو و اینستاگرام می باشد.

شماره تماس :۰۰۹۹۵۵۹۶۶۰۰۰۰۰

“از همراهی شما در کشور زیبای گرجستان خرسندیم”

مطالب مرتبط

تحصیل در گرجستان

منبع: https://onegeorgia.ir

دیجیتال مارکتینگ